İlçemizin önde gelen firmaları arasında yer alan MAVİAY PETR. ÜRN. TUR. LTD. ŞTİ, tüm çalışmalarında insana saygıyı, güvenilirliği, başarıyı ve yenilikçiliği prensip edinmiştir.

1997 yılında MAVİAY PETR. ÜRN. TUR. LTD. ŞTİ, Aygaz Bölge Bayiliğini, direkt tüketiciye yönelik hizmet vermek amacıyla kurulmuş ve hızla kurumsal örgütlenmesini tamamlayarak bugün itibariyle tamamen kendi çatısı altında, kalite standartlarının üzerinde, kesintisiz hizmet yönetimiyle üretim çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

MAVİAY PETR. ÜRN. TUR. LTD. ŞTİ.

Şirketimiz gerek yönetim gerekse çalışan tüm idari ve teknik personel kadrosunun üstün gayret ve azimleri ile bugün kendi sektöründe “Her zaman en mükemmeli geride bırakmak gayemiz” prensibiyle elit bir yer edinmiştir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan MAVİAY PETR. ÜRN. TUR. LTD. ŞTİ Aygaz gibi yıllarca kullanıcıya eksiksiz hizmet verebilen ürünlerini sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Bodrum,Gümbet,Bitez,Göltürkbükü’ne kadar olan görev alanında hizmet verebilen MAVİAY PETR. ÜRN. TUR. LTD. ŞTİ. zaman içinde müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri, gelişen teknoloji araçlarını kullanarak çeşitlilik, kaliteli ve en verimli şekilde sunmak için AR-GE çalışmalarına büyük önem vermektedir. Bu yönde yatırımları sürdürmeye devam etmektedir.